POSLEDNÍ ČLÁNEK
Casper vydává debut Sikktape!
BIOGRAFIE
SOCIÁLNÍ MÉDIA
POSLEDNÍ Z YOUTUBE
PŘIHLAŠ SE K ODBĚRU
POSLEDNÍ NOVINKY
C
CASPER
Casper, jinak přezdívaný Johnny, se narodil roku 1993. Prvopočátky jeho hudební tvorby sahají na přelom let 2012 a 2013. Působil pod jiným pseudonymem, jakožto zarytý sólo rider spolupracujíc převážně jen s producenty z okolí blízkého městu Nové Strašecí, ze kterého i pochází. Johnnyho resurekce v Caspera přinesla nový sound a s ním společně mixtape Reloaded který vyšel v roce 2014. V mezičase vydal několik singlů, mezi které patří například i “Zkurvozlost” , která vyšla pod hlavičkou Blakkwood Records. V dnešních dnech dokončuje své první EP a zároveň se připravuje na další projekty již jako člen Illegal Music.
D
DYZIVV
Devatenáctiletý Dyzivv, vlastním jménem Radoslav, je oficiálně v labelu Illegal Music od 2. října 2016. Tento jediný slovensky mluvící člen, začal pracovat na své první hudební tvorbě na přelomu let 2013 a 2014. Mimo jeho podílu na deluxe verzi alba Stavy od Schyza, se aktivně účastní klíčových projektů labelu a zároveň připravuje i své vlastní EP nesoucí název Radoslav.
K
KAYLE
Kayle, vlastním jménem Thomas, se narodil na Slovensku, roku 1999. V Česku žije více jak 10 let, ale přesto tíhne spíše ke tvorbě v rodném jazyce. Věnuje se zejména produkci, kde se často prezentuje jako Kayle beatz. Typickým zvukem je pro něj živý nástroj, a to kytara. Hudbě se začal věnovat zhruba ve 13, na přelomu 14 let, byť k hudbě měl vztah už od raného věku. V Illegal Music působí hlavně jako producent, ale časem se možná rozroste i jeho vlastní projekt, který je zatím v nedohlednu.
M
MEITON
Meiton, vlastním jménem Michal se narodil v Ostravě v srpnu roku 1993. Hudbě se věnuje zhruba od 14 let. V roce 2013 vydal své první debutové album „Na památku našim srdcím" vystupující pod jménem „kapely" Deadline from Devil a ve stejném roce vydal druhé album „Sedativum". O rok později vydal album „Navždy" a tím uzavřel kapitolu Deadline from Devil. V roce 2014 přišel s novým projektem, nesoucí název MY OLD ENEMY, pod kterým vydal v roce 2014 dvě alba - „Lykantropie" a „Cesta pryč EP". Od roku 2015 Michal vystupuje pod vlastní přezdívkou Meiton [Mejtn] a ve stejném roce vydal debut „Placebo" a v roce 2016 vyšlo druhé sólové album „Infuze". Michal momentálně připravuje album „Alenka".
S
SCHYZO
Schyzo, vlastním jménem Honza, se narodil v Praze v dubnu roku 1993. Hudbě se věnuje od 14 let. Od roku 2013 dával dohromady svůj první mixtape Stavy, který spatřil světlo světa 28. 2. 2016, a dá se považovat za debut. Mezitím se objevil jako host na desce Foscoismus 2, nebo na Projekt Asia, konkrétně na singlu Instantní Čubky 2. V současnosti funguje jako producent pod hlavičkou Illegal Music a podílí se na různých projektech. V roce 2018 vydal zatím poslední album Delirium.