POSLEDNÍ ČLÁNEK
Casper vydává debut Sikktape!
NOVINKY
SOCIÁLNÍ MÉDIA
POSLEDNÍ Z YOUTUBE
PŘIHLAŠ SE K ODBĚRU
POSLEDNÍ NOVINKY
Alenka právě v předprodeji
10.11.18

Právě jsme spustili předprodej nového alba od Meitona, nesoucí název „Alenka". Album bude v prodeji přesně za týden, to znamená 17. listopadu, což je oficiálním datum releasu. Objednávky z předprodeje budou odeslány v průběhu příštího týdne. Alenka obsahuje dvanáct stop, z toho jedenáct tracků a jeden skit. Mimo fyzický nosič, který je dostupný k objednání v našem e-shopu bude album k dispozici na digitálních platformách jako je Spotify, iTunes, YouTube, Google Play, nebo Deezer.


K albu je dostupný také merch ve formě triček, mikin, baťůžku, nebo hrníčku, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s firmou T-shock.

Veškeré objednávky těchto produktů je možné uskutečnit prostřednictvím T-shock e-shopu, produkty každopádně najdeš opět v našem e-shopu.


Možné je také již předobjednat album na Google Play a iTunes.


Na albu najdeš dohromady tři hosty - Schyzo (Dobrý ráno, featuring), Casper (Stíny zapomenutého světa, featuring) a Kayle (Srdce, produkce).


Rád bych všem poděkoval za podporu během posledních dvou let, kdy album vznikalo, ať už to byli kluci z labelu, přítelkyně Jitka, nebo můj stejně tučný a dobrý kamarád Stanislav - bez Vás by to nebylo ono.


Album popisuje pocity, nálady, nebo situace, které během posledních dvou let vznikly a které pro mě byly klíčové.


Bez jakékoliv nadsázky musím podotknout, že album není v žádném případě návodem na to, jak přistupovat k životu, nebo jak ho žít.


Posluchač by se neměl utápět v textech a měl by si uvědomit, že se jedná o dílo člověka potýkajícího se dlouhodobě s poruchou úzkosti a sociální fóbií.

Přestože album JE a ZNÍ depresivně, rád bych Tě poprosil, abys v něm našel i to dobré, které do něj bylo vloženo - důležité věci, jako jsou naděje a smíření.


Dnešek také přinesl pilotní singl „Nejspíš" a to rovnou s klipem, který najdeš na oficiálním YouTube channelu ILLEGAL MUSIC.

 

Předem děkuji všem za zakoupení alba, nebo merche.

Vážím si veškeré podpory, ať už finanční, nebo jakékoliv jiné.


Meiton

předchozí článek
další článek