POSLEDNÍ ČLÁNEK
Casper vydává debut Sikktape!
NOVINKY
SOCIÁLNÍ MÉDIA
POSLEDNÍ Z YOUTUBE
PŘIHLAŠ SE K ODBĚRU
POSLEDNÍ NOVINKY
Casper vydává debut Sikktape!
26.02.19

Rapper Casper ze stáje labelu Illegal Music přichází se svým debutovým projektem Sikktape. Dlouho očekávaná deska, která vznikala více než dva roky, zažila několik změn ať už na poli hudebních produkcí či hostujících interpretů, je konečně tady! Další hudební projekt labelu mác nastavený release date na 11.3.2019. V předprodeji si ji ovšem můžete objednat už teď a to na stránkách illegalmusic.cz. Doposud vydané věci z alba čítají desítky až stovy tisíc zhlédnutí a není se vůbec čemu divit.


Album sice vznikalo dlouho, ovšem většina z věcí spatřila světlo světa během posledních 6 měsíců. Na albu se objeví i několik hostujících interpretů, jmenovitě Refew, Meth, Psycho Rhyme, Sivn a mladá zpěvačka Jasmin. Hudební produkce jsou různorodé a převážná většina z nich putuje ze zahraničí. Nalezneme zde ale i tuzemské ridery, jako třeba Leryka nebo stájového producenta Illegal Music, Kayla. O zvuk celého projektu se postaral Meiton.


Součástí avizovaného alba je například i včerejší singl „Vidíme se v pekle“ nebo známá skladba „Je mi líto“. Nejen tyto singly nám napovídají, jaká bude nálada alba. Casper vnáší do sluchátek ponurý až depresivní mood, který bude doprovázet většinu této „nemocné“ desky.


TRACKLIST:


01 ZVLÁŠTNÍ (PROD BY SUPERSTAAR)

02 BOI SO ICY (PROD BY ANYWAYWELL)

03 ROJ FEAT. METH (PROD BY LERYK)

04 PARANOIA (PROD BY ANYWAYWELL)

05 WICKED (PROD BY ANYWAYWELL)

06 NEDOSPĚLÝ FEAT. REFEW (PROD BY ANYWAYWELL)

07 VIDÍME SE V PEKLE (PROD BY YOUNG TAYLOR X ZERO)

08 STÍNY (PROD BY SIGR)

09 VĚŘ MNĚ FEAT. PSYCHO RHYME (PROD BY ANYWAYWELL)

10 NEONY FEAT. JASMIN (PROD BY LERYK)

11 JE MI LÍTO (PROD BY KRYPTIC)

12 HRDEJ (PROD BY KAYLE)

13 SKIT

14 MOC ZNÁMEJCH (PROD BY KAYLE)

15 SHIAT! (PROD BY OBIE DAZ)

16 ONELIFE (PROD BY LERYK)


 

předchozí článek
další článek